Wydrukuj stronę
Roboty budowalne

Unieważnia się zapytanie ofertowe z dnia 12.07.2018 roku dotyczące robót budowlanych z powodu nieprecyzyjnego opisu.

OGŁOSZENIE

DYREKTOR SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 IM. TADEUSZA KOŚCIUSZKI W NOWYM TARGU OGŁASZA ZAPYTANIE OFERTOWE NA WYKONANIE ROBÓT BUDOWLANYCH W ZAKRESIE MONTAŻU WEWNĘTRZNEJ INSTALACJI HYDRANTOWEJ PRZECIWPOŻAROWEJ W BUDYNKU SZKOŁY PODSTAWOWEJ NR 1 W NOWYM TARGU

Postępowanie prowadzone zgodnie z art.4 pkt 8 Ustawy z dnia 29 stycznia 2004 r. Prawo Zamówień Publicznych (tekst jednolity: Dz. U. z 2017 r. poz. 1579  z późn. zm.), oraz na podstawie procedury zamówień publicznych załącznik nr 1 do zarządzenia nr 2 /2014 dyrektora Gimnazjum Nr 1 im. Tadeusza Kościuszki z dnia 15.05.2014 r.– Wartość zamówienia nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości kwoty 30 000 euro

I. Nazwa i adres zamawiającego
Szkoła Podstawowa nr 1 im. Tadeusza Kościuszki w Nowym Targu

II. Zakres rzeczowy robót obejmuje w szczególności
  1. Montaż  hydrantów wewnętrznej instalacji hydrantowej przeciwpożarowej w ilości 12 szt.
  2. Montaż zestawu pompowego w ilości 1 kpl. zgodnie z załączonym przedmiarem robót.
 III. Założenia szczegółowe
  1. Rozliczenie kosztorysowe, przy składnikach cenotwórczych podanych w ofercie.
  2. Wszelkie niezbędne materiały i wyposażenie zabezpiecza wykonawca.
  3. Roboty należy wykonać zgodnie z wymogami sztuki budowlanej.
  4. Wykonawca przyjmuje do wykonania pełny zakres robót przedstawiony w przedmiocie zamówienia.
  5. Wykonawca ponosi wszelkie koszty związane z realizacją zamówienia.
  6. Zmiana umowy może być dokonana w przypadku okoliczności, których nie można było przewidzieć w chwili zawarcia umowy leżących po stronie Zamawiającego, Wykonawcy robót budowlanych lub innych stron/uczestników procesu inwestycyjnego.
  7. Wywóz i składowanie gruzu zabezpiecza wykonawca we własnym zakresie.
  8. Wykonawca zapewni bezpieczne warunki na placu budowy i w jego otoczeniu.
  9. Oferenci muszą posiadać wszystkie niezbędne (wymagane prawem) uprawnienia i kwalifikacje do wykonywania tego rodzaju prac.
  10. Do formularza załączony jest wzór umowy, która zostanie podpisana w przypadku wyboru oferty.

IV Wymagania Zamawiającego
  1.  wymagany termin zakończenia realizacji przedmiotu zamówienia do dnia 24.08.2018 r
  2. wynagrodzenie kosztorysowe za wykonanie robót objętych ofertą,
  3. ofertę należy złożyć na załączonym druku - (załącznik nr 1) z kosztorysem ofertowym.
  4. Gwarancja: na wykonane prace na okres 60 miesięcy, a na dostarczone urządzenia (materiały) gwarancje producenta nie krótsze niż 12 miesięcy.

V. Kryteria oceny
 Cena 100%

VI. Ofertę należy złożyć  do dnia 24.07.2018 r na adres:
 Szkoła Podstawowa nr 1 w Nowym targu , Plac Słowackiego 14 34 -400 Nowy Targ w zamkniętej kopercie z dopiskiem „Wykonanie wewnętrznej instalacji  hydrantowej w Szkole Podstawowej nr 1 w Nowym Targu”.
lub przesłać na adres e-mail dyrektor@sp1.nowytarg.pl.

Załączniki:
  1. Ogłoszenie - szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.
  2. Przedmiot robót.
  3. Wzór umowy.
  4. Załącznik nr 1 do umowy.
  5. Rysunek – rozwinięcie instalacji hydrantowej.
Podpis
Elżbieta Jankowska
Opublikował
WebMaster
Data wytworzenia
20.07.2018
20.07.2018, 19:59
Ilość wyświetleń

Roboty budowalne

Wersja z dnia: 13.07.2018, 09:25, powód zmiany: Unieważnienie zapytania ofertowego.