Drodzy uczniowie klas 8

Już za chwilę będziecie podejmować decyzje odnośnie dalszych planów edukacyjnych, przyszłej kariery zawodowej. Kim chcielibyście być, co robić w życiu? Do której szkoły pójść, jaki zawód wybrać? Trudno wyobrazić sobie tę dość odległą perspektywę, która jest nieuchronna, ale warto już teraz wiedzieć gdzie możecie uzyskać pomoc i niezbędne informacje, które was zainteresują i zainspirują do tworzenia swojej własnej ścieżki edukacyjnej.

ABY DOBRZE WYBRAĆ SZKOŁĘ PONADPODSTAWOWĄ NALEŻY:
  • poznać siebie, swoje mocne strony, zainteresowania, predyspozycje, możliwości i ograniczenia;
  • poznać rynek pracy;
  • zapoznać się z ofertą szkół ponadpodstawowych.
 Zakładka Doradztwo zawodowe jest stworzona z myślą o Was. Mam nadzieję, że tu znajdziecie wiele ciekawych informacji, testów czy stron internetowych, które wam ułatwią podjęcie trafnej decyzji o dalszym kształceniu.

Oferta szkół: